Nasza oferta

Szkółka drzew

Szkółka oferuje dorosły materiał nasadzeniowy. Drzewa kopane są z bryłą ziemi maszyną Holmac, dodatkowo bryła zabezpieczana jest jutą i metalową siatką co zapewnia 100% pewność przyjęcia się drzew.

Obecnie w szkółce posiadamy następujące rodzaje nasadzeń drzew:

  • Klon
  • Lipa szerokolistna i drobnolistna
  • kasztanowce
  • Brzoza
  • Czereśnia ptasia
  • Dąb czerwony
  • Jarzębina
  • Jarząb szwedzki

Projekty ogrodów

Każdy nawet najmniejszy ogród należy zacząć od dobrego projektu. Należy przewidzieć takie elementy jak szlaki komunikacyjne, podstawowe części ogrodu czy plan nasadzeń.

Ścieżki, patio i tarasy

Do jednych z ważniejszych elementów ogrodu należą ścieżki, patio oraz miejsca do siedzenia i leżenia. Planowanie i realizacja obejmuje nie tylko ich wytyczenie oraz wybór kształtu, ale też dobranie nawierzchni i dopracowanie szczegółów.

Skarpy i rabaty

Niewielkie różnice poziomu gruntu występują praktycznie w każdym ogrodzie. Wysokie i strome obrzeża ogrodowej parceli położonej na stoku wymagają solidnego i stabilnego wzmocnienia. Mniejsze możemy zabezpieczyć takimi materiałami jak: podkłady kolejowe, palisady, głazy narzutowe, kamienie łamane czy paliki.

Oczka wodne

Przy projektowaniu oczka należy uwzględnić rozmaite czynniki, poczynając od wpływu na klimat oraz atmosferę ogrodu i na aspektach związanych z ekologią kończąc. Rozważając tego typu ogrodową atrakcję należy pamiętać, że raz podjętą decyzję będzie później bardzo trudno zmienić.

Trawa z rolki

Jeżeli chcą Państwo szybko poprawić wygląd swojego ogrodu i cieszyć oko pięknym trawnikiem najlepszym rozwiązaniem dla Państwa będzie trawa z rolki. Posiadamy doskonałej jakości trawę z rolki, którą dostarczymy prosto do Państwa ogrodu.Oferujemy również kompleksowe usługi układania i pielęgnacji trawnika.

Zieleń miejska i osiedlowa

Zajmujemy się również zakładaniem i utrzymaniem terenów zielonych zarówno miejskich jak osiedlowych. Jedną z naszych najpiękniejszych realizacji jest ogród należący do 'Osiedla Bałtyk' w Kołobrzegu.

Serdecznie zapraszamy do lepszego poznania naszej oferty

Gwarancja czystości odmianowej * Odwirusowane mateczniki * Nowe odmiany * Konkurencyjne ceny

Pobierz cennik!